Google+תקלות ברכב - אבחון וטיפול - מרכז שירות רייך מוסך מורשה
 
 
 
 

תקלות ברכב

 
 
 
 

אלו תקלות רכב הן הנפוצות ביותר?

 
 
 

יש מגוון רחב של תקלות וקצת קשה לומר מה התקלה הכי נפוצה, כי זה משתנה לפי אופי הנהיגה וגם סוג הרכב. עם זאת אפשר לומר שיש כמה תקלות הרבה יותר נפוצות מאחרות ובעיקר במערכת הבלמים, התאורה וההנעה. מערכת הבלמים יכולה להיות תקולה כיוון שהבלמים מטבעם נשחקים, ואם הם מתחילים להשמיע קולות מאוד גבוהים בלחיצה חשוב שתבדקו אותם באופן מיידי. כמו כן חשוב מאוד לבדוק את מערכת התאורה כי לעתים פנס אחד מפסיד לעבוד ואנו לא שמים לב לכך. זה מסוכן בעיקר בגלל שנהגים אחרים יחשבו שמדובר באופנוע וזה יכול לגרום לתאונה מצערת מאוד.

 
 
תקלות ברכב
 
 
 
 
 
 
 
 

מה צריך לעשות כאשר ישנה תקלה?

 
 

בדרך כלל כאשר ישנה תקלה נדלקת נורה בלוח המחוונים. ברגע שנדלקת נורה הדבר הכי גרוע לעשות זה פשוט להתעלם ממנה. לא כל נורה צריכה להפנות אתכם לבדיקה אצל מוסך אך בכל זאת זה אמור להעיר את תשומת לבכם ולבדוק מדוע היא נדלקה. תוכלו לשלוף את ספר הרכב מתא הכפפות ולבדוק מה הנורה הזו אומרת ואם יש צורך להגיע למוסך אז תמהרו לעשות זאת. כמובן שיש תקלות שאפשר לטפל בהן לבד אך זו תהיה אפשרות רק במידה ויש לכם מושג בהחלפת אותו חלק או בטיפול הנדרש. הפתרון הטוב ביותר יהיה הגעה למוסך כמה שיותר מהר ורצוי מוסך מורשה, אמין ומקצועי. 

 
 

מדוע חשוב להגיע למוסך במהירות?

 

יש אנשים שבטוחים שהגעה למוסך היא נטל אדיר שבסופו של דבר תוציא אותם עם עלויות גבוהות. אין ספק שהגעה למוסך אינה פשוטה ובוודאי כאשר יש תקלות ברכב שקורות סתם כך פתאום באמצע יום בהיר, וגם העלויות של הטיפול יהיו גבוהות על סך כמה מאות שקלים לפחות. עם זאת,הבעיה לא תחלוף מעצמה ואם אתם רוצים להיות בעלי רכבים אתם חייבים להבין שזה חלק מעסקת החבילה. בסופו של דבר חשוב להגיע למוסך במהירות בעיקר כאשר מדובר בתקלה משמעותית כמו בבלמים, במצבר, במנוע או בגלגלים. כך תחסכו טיפול יקר יותר בהמשך ויותר מכך, תמנעו תאונה אפשרית.

 

כיצד נבחר את המוסך הנכון?

 

כדי לבחור את המוסך הנכון לטיפול באותן תקלות רכב, חשוב מאוד לבצע סקר שוק. סקר השוק שלכם חייב להתבצע במוסכים שקרובים לאזור מגורכם כיוון שכך תקבלו טיפול נעים יותר בלי לנסוע זמן רב רק עד ההגעה, על אחת כמה וכמה אם תצטרכו להשאיר את הרכב לכמה ימים. כמו כן יש להתייחס למקצועיות של המקום ואת זה תבינו על ידי המלצות שתקראו עליו ועל ידי רושם ראשוני אחרי שיחת טלפון קצרה. אסור לשכוח שהמוסך חייב להיות עם רישיון ולכן יש להתרחק ממוסכי מדרכה. 

 

תיקוני ניסאן ורנו – רק במוסך מורשה

 

צריכים טיפולי פחחותמתקדמים? צריכים להחליף את מערכת המיזוג ברכב?אולי דווקא להחליף את הצמיגים שכברהתבלו ויכולים להוות סכנה? לא משנה איזה טיפול הרכב שלכם צריך לעבור,אתם חייבים לעבור אותו במקום מנוסה, מוסמך ואמין. במקום להמשיך לקבל חוויה רעהכאשר נכנסים למוסך, אפשר לשנות את המציאות שלכם בקלות אם רק תבחרו נכון. אנו במוסךרייך מורשה רנו וניסאן תמיד נהיה כאן לשירותכם כדי לספק לכם שירות אמין, סבלניומקצועי וכמובן במחירים הכי נוחים שיש. ככה אתם מקבלים את הטיפול הכי טוב במחירהכי נוח!
פנו אלינו עוד היוםונדאג שתקבלו את הטיפול הכי טוב ובמחיר הוגן. אחרי שנים רבות של ניסיון ואינספורהמלצות, הגיע גם הזמן שלכם לעבוד עם צוות מנצח! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוך הירש 6 (מול קניון איילון), בני ברק 51201
טל': 6183245 - 03  |  פקס: 6183235 - 03  |  דוא"ל: reichr@zahav.net.il
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
  טלפון:
 
* קוד:
Capcha