Google+תיקוני רכב מקצועיים במחירים שווים מוסך מורשה - מרכז שירות רייך
 
 
 
 

תיקוני רכב

 
 
 
 

אין רכב שחסין מטעויות אך ללא ספק יש בחירות שאין עליהם חרטות. מי לא מכיר את התחושה החמוצה שליציאה מהמוסך עם קנס די גבוה, שלעתים אין לכם אפילו מושג איך לוודא שהוא מחיר הוגן או לא. תיקוני רכב יכולים להיות הרבה יותר פשוטים ובטוחים ואנו - מוסך מורשה רנו וניסן כאן כדי להסביר לכם מה אנו יכולים לתקן ברכב שלכם, במחיר משתלם ובמקצועיות הכי גבוהה שיש.

 

תיקון של מערכת הגלגלים

 
 
 

אחת מהמערכות שיש צורך לבדוק הרבה יותר ממה שהישראלי הממוצע בודק היא מערכת הגלגלים. אין ספק שבדיקת אוויר בצמיגים יכולה להישמע לכם כמו בדיקה מספיקה אך למעשה גלגלי הרכב שלכם צריכים הרבה יותר מזה. יש סיכוי טוב שהגלגלים ברכב שלכם בכלל לא מאוזנים כאשר בעיה כזו לא רק פוגעת ברכב שלכם בטווח הארוך לא גם מורידה את רמת הבטיחות שלו. האיזון בגלגלים שלכם חשוב מאוד ולעתים גלגל אחד נוגע ברצפה בלחץ גבוה הרבה יותר מגלגלים אחרים,וזה יכול להוביל לשחיקה מוקדמת שלו בלי שאתם מבינים בכלל מדוע היא קורת.

 
 
תיקוני רכב
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון מערכת הבלמים שנשחקה

 
 

עוד מערכת חשובה מאוד לנסיעה בטוחה היא כמובן מערכת הבלמים. כולנו יודעים שהבלמים יכולים להישחק באיזה שלב אך אנו בודקים אותם רק כאשר אנו נמצאים במוסך. לעתים יש סימנים שיכולים להחשיד מאוד לסכנה במערכת הבלמים שלכם ובמוסך מורשה כאשר יש צורך לבצע נסיעת מבחן על הרכב כדי להבין מה הרעשים שהבלמים עושים ועד כמה הם מרגישים בטוחים. יכולות לצוץ בעיות רבות בכל מה שקשור למערכת הבלמים, כמו למשל חוסר בנוזל בלמים או רצועות בלויות, אך במוסך מורשה תוכלו לקבל טיפול מלא שיסביר לכם את כל הפרטים. 

 
 

טיפול מקיף במנוע הרכב

 

מנוע הרכב הוא גם אחד מהחלקים החשובים ביותר אך בניגוד לשתי המערכות האחרות שדיברנו עליהן עד כה,הבלמים והגלגלים, דווקא את המנוע הישראלי הממוצע יודע לבדוק. כל בעיה במנוע מיד מתפרשת ברכב שמתחמם מהר מידי או ברכב שנשמע כאילו הוא מתאמץ, וגם את הבעיות הללו אפשר לפתור אצלנו. הטיפול יתבצע אחרי אבחון מדויק של התקלה כאשר בדרך כלל כלאזור המנוע ייבדק ולא רק הוא בעצמו, וזה כולל גם את המצבר, את החיבורים שלו, את השמן ואת המים במנוע וכן הלאה. 

 

החלפת פנסים וטיפול בנוריות

 

מערכת הפנסים היא מערכת חשובה מאוד שבלעדיה אי אפשר לעבור את הטסט השנתי. לעתים הנהג הישראלי נוסע שבועות רבים בלי שהוא מודע לעובדה שפנס אחד לא פועל בתפוקה מלאה או שאורות הערפל שלו לא תקינים. מצב כזה יכול להיפתר אחרי שתגיעו למוסך מורשה בו יטפלו ברכב בכל חלקיו. במוסך מורשה תיקוני רכב מתבצעים גם ללוח המחוונים, לפנסים ולכל מה שקשור במערכת הנוספות ברכב וזה כולל גם מערכת מיזוג האוויר וכן הלאה. 

 

תיקוני רכב רק במוסך מורשה

 
להיכנס למוסך בימינו זו חוויה לא כל כך נעימה, כאשר חוסר הידע שלכם יכול להיות חיסרון גדול מאוד. למזלכם, אנו במוסך רייך רנו וניסן כאן תמיד לשירותכם כדי לשנות את דעתכם ולהפוך את החוויה שלכם לחיובית ונעימה. אם אתם צריכים פחחות רכב, דיאגנוסטיקה ממוחשבת,תיקונים למערכת המיזוג, הבלמים, התאורה וכל הקשר לנושא של מכונאות רכב. אנו במוסך רייך כאן לשירותכם. אנו גם יכולים להכין את הרכב שלכם למבחני הרישוי וכמובן כל שאר הטיפולים הרלוונטיים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוך הירש 6 (מול קניון איילון), בני ברק 51201
טל': 6183245 - 03  |  פקס: 6183235 - 03  |  דוא"ל: reichr@zahav.net.il
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
  טלפון:
 
* קוד:
Capcha