Google+מכונאות רכב וטיפולים, מוסך עם שירות מקצועי - מרכז שירות רייך
 
 
 
 

מכונאות רכב

 
 
 
 
 

 
כצרכנים מנוסים, אנו מצפים לקבל את השירות הטוב ביותר תמורת הכסף שאנו משלמים לכל חברה או עסק. אולם כשמדובר בטיפולים במוסך, טיב השירות חשוב לא רק מבחינה צרכנית, אלא גם ובעיקר מבחינה בטיחותית. כשאנו מגיעים למוסך לצורך טיפולי מכונאות רכב אנו מצפים לקבל את השירות הטוב והמתאים ביותר לרכב שלנו, לא רק כדי לקבל תמורה מלאה לכספנו אלא בעיקר כדי שנוכל לנסוע ברכב בטיחותי, שלא יסכן את חיינו ואת חיי הנוסעים האחרים. בדיוק בשל סיבה זו, מוסכים מורשי יבואן הם הבחירה העדיפה עבור כל טיפולי מכונאות הרכב.
 
 
 
מכונאות רכב
 
 
 

מרכז שירות רייך – מוסך מורשה למכוניות ניסאן ורנו

 
מרכש שירות רייך הינו מוסך מורשה יבואן, המבצע את כל סוגי הטיפולים לרכבי ניסאן ורנו: מכונאות רכב, דיאגנוסטיקה ממוחשבת, תיקוני פחחות וצבע, תיקוני חשמל ומיזוג אוויר, הכנה לטסט ועוד. אם ברשותכם רכב מתוצרת רנו או ניסאן, מרכז שירות רייך הוא הכתובת היחידה עבורכם.
 
רק במרכז שירות רייך תוכלו להיות בטוחים שרכבכם מקבל את הטיפול האיכותי והבטיחותי ביותר. כמוסך מורשה, אנו פועלים ברישיון ובפיקוח משרד התחבורה. כמוסך מורשה מטעם יבואן רכבי ניסאן ורנו, אנו מעניקים לרכבים מתוצרת חברות אלו את הטיפול הטוב והמתאים ביותר עבורם.
 
צוות העובדים במוסך מוסמך על ידי היצרניות לבצע את כל הטיפולים, ואף עובר השתלמויות תקופתיות מטעם יבואן הרכב כדי להתעדכן בחידושים האחרונים בעולם מכונאות הרכב, הדיאגנוסטיקה וכדומה. כמו כן, אנו מחויבים לשימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד, ולביצוע טיפולים אך ורק בהתאם להוראות החברות ניסאן ורנו. הודות לכך, כל לקוחותינו נהנים משירות מקצועי, איכותי ובטיחותי לרכבם.
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולי מכונאות רכב – רק במרכז שירות רייך

 
אם הרכב שלכם זקוק לטיפולי מכונאות, אל תתפתו להצעות זולות של מוסכים פיראטיים או מוסכים פרטיים מורשים אחרים. מוסכים פיראטיים פועלים ללא רישיון או פיקוח, וצוות העובדים בהם חסר הכשרה מתאימה לביצוע טיפולים הקשורים למכונאות רכב. בנוסף, מוסכים פיראטיים (ובמרבית המקרים גם מוסכים פרטיים מורשים) אינם עושים שימוש בחלקי חילוף מקוריים. המשמעות היא שאתם עלולים לעלות על הכביש עם רכב שהורכבו בו חלקי חילוף שעלולים לפגוע עוד יותר בתקינות הרכב או אפילו לסכן את שלומכם.
 
 
 
מנוע רכב
 
 
 
 
כשמדובר בטיפולים הקשורים למכניקת  רכב לא כדאי להתפשר על בטיחות. כי אם תנסו לחסוך היום, סביר להניח שתאלצו לשלם ביוקר בעתיד. לכן, אם רכבכם זקוק לטיפול, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. אצלנו הרכב שלכם יקבל את הטיפול המקצועי המותאם לרכבכם, ואתם תיהנו משירות הטוב ביותר.
 
במרכז שירות רייך, כל רכב עובר נסיעת מבחן ובדיקת בטיחות לאחר הטיפול ולפני שהוא מוחזר לבעליו, כדי להבטיח את השירות המקצועי והבטיחותי ביותר עבורכם. זאת ועוד, איתנו אתם נהנים מאחריות למשך שנה על כל טיפול או תיקון שמתבצע ברכבכם. כך שאם חלילה הבעיה חוזרת ונשנית, אתם יכולים להיות בטוחים שיש לכם כתובת אמינה אליה תוכלו לפנות בכל עת. 
 
 
 
 

 

מה עוד צריך לדעת לגבי מכונאות רכב?

 
מרכז שירות רייך בבני ברק הינו מוסך מורשה למכוניות מסוג ניסאן ורנו. המוסך הוותיק והגדול מספק מענה לכל היבטי הטיפול ברכבים השונים, לרבות דיאגנוסטיקה, פחחות וצבע, מכונאות רכב, חשמל ומיזוג אוויר ועוד. צוות המוסך ישמח לעמוד לשירותך ולהעניק לך ולרכבך את השירות הטוב ביותר. לכן, כאשר יש בעיה, צריך טיפול או מתקרב הזמן לטסט, נשמח לצרף גם אותך למעגל לקוחותינו המרוצים.
 
 
 

טיפול שותף במכוניות

 
כאשר חושבים על מכונית, או על כל רכב ממונע אחר, חושבים בדרך כלל על יחידה אחת: זוהי מכונית, זהו אופנוע, זוהי משאית. כאשר דבר מה מתקלקל, מתחילים לחשוב על הרכב כעל מספר מרכיבים נפרדים: הפח, הפנסים, הרצועה, המנוע, הצמיגים וכן הלאה. למעשה, ברור כי רכב הוא סך כל חלקיו, ויש כמובן שיגיד כי הוא הרבה מעבר לכך. מבחינה זו, מכונאות רכב הינה רק היבט אחד משלל ההיבטים הנוגעים לרכב כמערכת ולחזקה שלו.

מכונית היא למעשה מערכת-על אשר מורכבת ממספר מערכות ספציפיות יותר. על מנת להבטיח את תפקודה התקין על כל מערכת בנפרד ועל כולן גם יחד לעבוד בצורה תקינה ובתיאום מושלם זו עם זו. לפיכך מוסכים גדולים משתדלים לתת פתרון מלא לרכבים תחת קורת גג אחת, בין אם מדובר בעבודות פחחות וצבע, בטיפולי דיאגנוסטיקה או במכונאות רכב. אבל חשוב להבין כי מתן שירות מקיף זה אינו דבר של מה בכך.
 
 
 

מכונאות רכב בעידן הנוכחי

 

אם בעבר היו מכוניות כלים די פשוטים, בסך הכול, הרי שכיום, מכוניות מיוצרות באופן משוכלל ומורכב יותר מאי פעם. המערכות השונות, אפילו ברכבים הפשוטים ביותר, הינן מורכבות לאין ערוך מאלו שהיו בנמצא ברכבים המתקדמים ביותר בשנים עברו. בדומה לענף הרפואה, ככל שהידע רב יותר, כך גם המורכבות וההתמחויות רבות אף הן. כיום, כל מערכת ומערכת במכוניות הינה עולם ומלואו בפני עצמה ודורשת טיפול בידי מומחים מוסמכים. לא מן הנמנע כי בטווי הנוכחי מגמה זו רק תוסיף ותתפתח.

 
לפיכך, אם בעבר יכול היה מכונאי לספק מענה מקיף ומלא לרכב על כל היבטיו, ואפילו אנשים עם ידיים טובות יכולים היו לתקן ולתחזק את רכבם מבחינה טכנית, הרי שכיום אין זהו המצב עוד. הטיפול במערכות הרכב השונות, ובייחוד כל הנושא של מכונאות רכב, שוב אינו משהו שאדם מן השורה יכול לשלוט בו. על מנת לתת מענה איכותי ויסודי ובעיה הקשורה למכונאות כזו או אחרת, אין מנוס אלא לפנות למוסך מוסמך ומאושר על ידי היצרן או היבואן. רק במוסכים מסוג זה עוברים המכונאים את ההכשרות התקופתיות ומתעדכנים בכל החידושים והשינויים בתחום. כך ביכולתם להעניק לכל רכב, מן הישן ביותר ועד החדיש ביותר בשוק את הטיפול המתאים.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוך הירש 6 (מול קניון איילון), בני ברק 51201
טל': 6183245 - 03  |  פקס: 6183235 - 03  |  דוא"ל: reichr@zahav.net.il
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
  טלפון:
 
* קוד:
Capcha