Google+טיטיפול 10000 עבור במחיר משתלם - מוסך מורשה רנו וניסאן
 
 
 
 

טיפול 10000

 
 
 
 
 
טיפול 10,000 הוא השם שהשתרש בתודעה הישראלית לטיפול תקופתי ברכב. השם ניתן לטיפול זה מכיוון שהרכבים הישנים באמת היו זקוקים לטיפול כל כ-10,000 קילומטרים, אולם הרכבים החדשים שמיוצרים היום יכולים, ברובם, לנסוע בבטחה גם 15,000 ו-20,000 קילומטרים לפני שהם צריכים לבצע את הטיפול. בספר הרכב תוכלו למצוא את מספר הקילומטרים המדויק שלאחריו מומלץ לבצע את הטיפול, וחשוב להקפיד לבצעו על פי הוראות היצרן, כדי לא לסכן את עצמכם ואת הנהגים האחרים בכביש.
בכל מקרה, בין אם תקראו לו בשם שהשתרש ובין אם תקראו לו "טיפול תקופתי", חשוב שתדעו מה בדיוק הוא אמור לכלול. כך, כשתכניסו את הרכב שלכם לטיפול שכזה, תדעו בדיוק למה לצפות.
לצורך כך צוות המומחים של מרכז שירות רייך מביא לכם את המדריך המלא שיציג בפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת אודות הטיפול.


 
טיפול 10000
 
מקצועיות בשטח טיפול 10,000 הוא טיפול מקי 
טיפול זה הוא טיפול מקיף וכללי שמתבצע ברכב, ובמסגרתו נבדקים כל המכלולים שלו ומוחלפים בהתאם לצורך, על מנת להבטיח לכם נסיעה בטוחה. על מנת שתוכלו להיות בטוחים, תרתי משמע, חשוב שתבצעו את הטיפול במוסך מורשה, על מנת שכל העבודות יתבצעו בדיוק על פי הוראות היצרן ובהתאמה מושלמת לצורכי הרכב.

במהלך טיפול 10,000 יש מספר אלמנטים שחובה להחליף עקב בלאי:

 
 • פלאגים – המצתים המופקדים על הצתת הדלק במנוע בנזין. ככל שהרכב נוסע יותר המצתים מתבלים ויכולים לגרום לבעיות בהנעה ולצריכה מוגברת של דלק. במסגרת העבודה הכוללת הפלאגים מוחלפים בחדשים, על מנת למנוע תקלות מעין אלה.  
 • פילטר אוויר – מסנן שתפקידו למנוע כניסה של לכלוך למנוע. אמנם אפשר לנקות אותו, אולם עלותו נמוכה מאוד ולכן עדיף להחליפו בחדש ולהיות בטוחים שהמנוע יישאר נקי.  
 • פילטר שמן – מסנן את שמן המנוע מלכלוך ומשבבי מתכת שנמצאים בו, וכך מבטיח שהשמן שמגיע למנוע ושתפקידו להגן עליו מפני חיכוך יהיה נקי ומזוכך.
 • שמן מנוע – במהלך הטיפול מוחלף גם שמן המנוע עצמו, משום שלאחר תקופת מה פג תוקפו והוא כבר לא מצליח למנוע את חיכוכן של בוכנות המנוע זו בזו. חיכוך זה עלול לגרום לתקלות במנוע, מה שכמובן מסכן אתכם כשאתם נוהגים. חשוב להחליף את השמן לכזה המתאים לדגם הרכב. עוד דבר שחשוב לדעת הוא, ששמן סינתטי או חצי סינתטי הינו איכותי יותר משמן מינרלי סטנדרטי.
 
 
טיפול 10000 מחיר
 

אלמנטים נוספים שכדאי להחליף אך לא חובה, הינם:

 
 

 • שמן גיר – השמן שאחראי לשמן את מערכת החלפת ההילוכים ולהגן על הגיר מפני נזקי חיכוך ובלאי. ברכבים בעלי גיר אוטומטי מומלץ להחליף אותו בכל טיפול תקופתי.  
 • פלטינות – תפקידן להזרים את המתח לפלאגים. הן קיימות רק במכוניות ישנות שאינן בעלות הצתה אלקטרונית, ומומלץ להחליפן מדי תקופה על מנת שימשיכו לעשות עבודתן נאמנה.  
 • מסנן דלק – פילטר שאחראי על ניקוי הדלק על מנת שלמנוע י
 • גיע דלק נקי. אם אנחנו ממלאים דלק לא איכותי הוא עלול להכיל לכלוכים שמשפיעים על איכות הסינון, ולכן מומלץ להחליף גם את החלק הזה אחת לתקופה.

בדיקת מערכות במהלך טיפול 10,000 מבצעים בדיקות מקיפות של המערכות והמכלולים החשובים ברכב, על מנת להבטיח את בטיחותכם:

 • מערכות היגוי – בדיקה של מערכת ההיגוי ברכב על מנת להבטיח שתהיה לכם שליטה מלאה בו כשאתם נוהגים.  
 • צמיגים – בדיקת מצב גלגלי הרכב על מנת לוודא שהם אינם שחוקים ושאין בהם סדקים או חריצים שיכולים לגרום לכך שאחיזת הכביש שלהם תהיה לקויה ותסכן אתכם ואת הנהגים האחרים שעל הכביש.
 • בלמים – בדיקת מידת השחיקה של הבלמים על מנת להבטיח שבמקרה הצורך מהירות התגובה של הרכב ללחיצה עליהם תהיה מהירה.
 • נוזל קירור – צוות המוסך יבדוק אם יש ברכב מספיק נוזל קירור ואם הוא לא עכור מדיי. אם הוא עכור מדיי – מומלץ מאוד להחליפו על מנת להיות בטוחים שיעשה את עבודתו במקרה של התחממות המנוע.

לאור תוצאות הבדיקה יוחלט, בהתייעצות עמכם, אם לבצע החלפה או תיקון של המערכות.

מרכז שירות רייך – המקצוענים בשטח
מרכז שירות רייך הינו מוסך מורשה המציע טיפול 10,000 לכל דגמי רנו וניסאן. כל טיפול מתבצע על ידי צוות מקצוענים בעלי ניסיון רב שנים בתחום, תוך התחייבות לביצוע העבודה ברמה הגבוהה ביותר. נשמח לקבל את הרכב שלכם לטיפול תקופתי, ולהשיב לכם אותו כשהוא בטוח וכשיר לנסיעה. לקבלת מידע נוסף ולהזמנת טיפול צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
טיפול 10000 לרכב
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוך הירש 6 (מול קניון איילון), בני ברק 51201
טל': 6183245 - 03  |  פקס: 6183235 - 03  |  דוא"ל: reichr@zahav.net.il
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
  טלפון:
 
* קוד:
Capcha