Google+ההיסטוריה של חברת רנו - מרכז שירות רייך מוסך מורשה רנו וניסן
 
 
 
 

ההיסטוריה של חברת רנו

 
 
 
 
רנו היא אחת מיצרניות הרכב המוכרות ביותר בעולם וגם בישראל הרכבים שלה פופולריים במיוחד. מההקמה שלה ועד היום היא עברה כברת דרך ארוכה במיוחד וכיום היא מתפארת ברכבים שלה כבטוחים והאמינים ביותר. 

 
ההיסטוריה של חברת רנו
 
 

ההיסטוריה המוקדמת

 

רנו היא יצרנית רכב צרפתית שנוסדה בשנת 1899 על ידי לואי רנו, שעל שמו נקראת החברה עד היום. הסמל של החברה מעוין וניתן לראות אותו ברחבי הארץ ברכבי עבודה, רכבים פרטיים, מסחריים וכולה. יש כאלו שהאשימו אותה בשיתוף פעולה עם גרמניה הנאצית ובשל כך לאחר סיום המלחמה היא ולאמה לממשלת צרפת. בשנות ה-80 היא הופרטה בשני ומאז 1999 היא פעולת בשיתוף פעולה עם חברת ניסאן היפנית שמחזיקה 44.4 אחוזים מהמניות שלה, ורנו מחזיקה 14 אחוז מהמניות של חברת ניסאן.

 

ייצור רכבים לכל קצוות העולם

 

רנו היא אחד מהמותגים הידועים והמובילים ביותר והרכבים שלה זוכים לפופולריות רבה בעיקר בזכות האמינות שלהם, כאשר החברה שמה על כך דגש רב. המכירות של החברה מהוות כארבעה אחוזים מנתח השוק העולמי כאשר קבוצת רנו ניסאן אחראית על9.8 אחוזים, מה שהופך אותה לקבוצת הרכב הרביעית בגודל בעולם. בכל מפעלי רנו בעולם עובדים כ-126 אלף עובדים. החברה מייצרת מכוניות, טרקטורים, אוטובוסים, משאיות וכמובן שלכל סוג רכב יש דגמים רבים. כמו כן, היא אחת היצרניות של מכוניות פורמולה1 וראלי דקר. 

 

דגמי הרכבים השונים של החברה

 

החברה התפרסמה גם בזכות שיתוף הפעולה שלה עם חברת בטר-פלייס בייצור כלי רכב חשמליים. גם בישראל הפרויקט הזה עבר יחד עם מדינות שונות ברחבי העולם כמו דנמרק, פורטוגל, ארצות הברית ועוד. בינואר 2009 החברה פשטה רגל בגלל המשבר הכלכלי העולמי. בין הדגמים המוכרים ביותר של החברה ניתן למנות את רנו-מגאן, אחד מהדגמים לרכבים פרטיים משפחתיים, רנו-קליאו שהיא בגודל קטן יותר, ממכוניות המיני האהובות ביותר על צעירים ואלו שמבוקשים על ידי הלקוחות של חברות הליסינג וכמובן דגם גראנד-קופה המשפחתית הגדולה. 
 

מה מאפיין את רכבי רנו?

 

· הרכבים שמייצרת החברה ידועים בנוחות שלהם, בפשטות שלהם וכמובן באמינות שלהם. רנו לא רואה מוסך – זהו המוטו של החברה וניתן לראות אותו בכל פרסומת. אז ודאי שרנו רואה מוסך כי עדיין אין רכב על, ועדיין מדובר בסך הכל על סיסמת פרסום, אך ללא ספק מדובר בחברה שמספקת רכבים עמידים ואמינים במיוחד.
· למי שיש רנו יודע שהמנוע שלה חסכוני במיוחד מה שנותן גם ניצול דלק נהדר ביחס לקילומטרים וגם שחיקה איטית יותר ובלאי מופחת. כל אלו באים לטובת הלקוחות שרוכשים רכב ויודעים שמדובר בקניה חכמה לטווח הארוך.
· השלדה החזקה היא עוד אחד מהמאפיינים הבולטים של המותג. מדובר ברכב חזק מאוד שלא יסבול מדפיקות ועיקומים בהשוואה לרכבים אחרים. כמו כן, מנגנוני הבטיחות שלה מתקדמים והיא מעולה במבחני ריסוק. 

 

כאיפה מטפלים ברנו?

 
גם כאשר אתם צריכים לשלוח את הרכב שלכם למוסך, חשוב לשלוח אותו למוסך רנו מורשה. מוסך מורשה הוא היחיד שיוכל לטפל ברכב שלכם בצורה מיטבית כאשר הוא עובד מול היצרנית הצרפתית והוא מכיר אותו טוב יותר מכולם. כמו כן מוסך מורשה מחזיק ברישיון לטיפולים השונים, ורצוי להתרחק כמה שיותר ממוסכי המדרכה. יחד עם זאת, החלקים יהיו מקוריים בלבד ובאחריות מלאה כך שאתם לא צריכים לדאוג מהבחינה הזו לטיב הטיפול. בכל מקרה הרכב שלכם יהיה אמין לאורך כל שנות השימוש בו, אז אם צריך להגיע למוסך, לא להתפשר ולבחור באחד אמין ומקצועי. 
 
חברת רנו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוך הירש 6 (מול קניון איילון), בני ברק 51201
טל': 6183245 - 03  |  פקס: 6183235 - 03  |  דוא"ל: reichr@zahav.net.il
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
  טלפון:
 
* קוד:
Capcha